O nas

czyli kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

W sumie Misja.

 

Każdy producent pragnie produkować dużo, dla dużych i za duże pieniądze. Bywa tak, że oryginalne pomysły, szalejąca wyobraźnia inspirowana być może Pinterestem, zderzają  się z betonem technologicznym, który często na etapie rozmowy telefonicznej z potencjalnym wykonawcą  pozbawia Cię złudzeń. Pomysł, koncepcja, szkic, projekt natchniony całym Twoim życiem czasami odchodzi w otchłań zapytań bez odpowiedzi.

 

Wiemy o tym, bo nas samych ograniczało MOQ, koszty, plany produkcyjne, fartuch formatu korporacji. Wyszukane projekty o niskim nakładzie trafiały do kosza technologa. 
Z pewnością wiele z nich wygrałoby niejedną nagrodę będąc jednocześnie zbawieniem projektu.

 

Dlatego,  powstało Iposto, firma zajmująca się projektowaniem i produkcją opakowań wysyłkowych. Sprzedajemy, produkujemy, tworzymy, współtworzymy lub otrzymujemy projekty, które są niszowe, bezwzględne, inne, albo takie, że aż trudno nazwać lub po prostu niewielkie. Podejmujemy się wyzwań w zakresie produkcji opakowań foliowych, laminacji papier – folia bąbelkowa, kartonu, czy tektury wielowarstwowej i poligrafii.

 

Nazywam się Paweł Kopiński i wraz z moim wspólnikiem  zarządzamy, kreujemy, tworzymy i  produkujemy w Iposto.com

 

Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym, poligraficznym i zarządzającym w branży opakowań wysyłkowych. Naszą pracę i talent do dziś mogą Państwo zaobserwować w korespondencji biznesowej, opakowaniach wysyłkowych i kopertach, które otrzymujecie w swoich domach, czy firmach.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Zespół Iposto.com